• Zariadenie školského stravovania

MILÍ NAŠI STRAVNÍCI,

VÍTAME VÁS V NAŠEJ ŠKOLSKEJ JEDÁLNI.

Zdravé stravovanie

Pozývame všetkých žiakov, ktorí chcú prispieť k svojmu zdraviu správnym stravovaním do našej školskej jedálne. Je priestranná, slnečná, farebne zladená a predovšetkým estetická a čistá. Naše kuchárky Hanka, Beatka , Marika a Kajka  pripravujú chutné jedlá. Nechýba im ani pekný úsmev a dobré slovo s podávaním teplého jedla. O správne kalorické a výživové hodnoty sa vzorne stará vedúca školskej jedálne, Zdenka. Je milá, usmiata a k všetkým prívetivá. Denne sa k jedlu podáva rôzne pitie, mliečne výrobky a ovocie. V prípade sviatku nechýba od našich kuchárok i milé sladké prekvapenie. Komu by sa nechcelo vyskúšať na vlastnej koži zdravé stravovanie v príjemnom prostredí? Pre toho, kto to chce vyskúšať je len jedna rada: zaklopať na dvere vedúcej ŠJ Zdenke, alebo sa s ňou telefonicky skontaktovať na čísle 0908 219 310.

Od 1.9.2022 platí každý stravujúci sa žiak tri eurá na mesiac, ktoré bude použité na režijné náklady. Platiť treba mesiac dopredu. Návrh zmeny č.6 VZN č. 81/2008 bol schválený uznesením MsZ v Hnúšti č.14/178/2015 dňa 30.11.2015 a nadobúda účinnosť 1.9.2022.

Vydávanie obedov:

Stravné:

platí sa mesiac dopredu,
          1. až 4. ročník 1,50 €
          5. až 9. ročník 1,70 €
          dospelý stravník 4,80 € z toho réžie 2,60 €, potraviny 2,20 €

Vyhlasovanie:

deň dopredu
          telefonicky (0908 219 310)
          alebo mailom
          zbradnanska@gmail.com